איפור קבוע » Daniel Center » permanent makeup » חיפה ,צפון

איפור קבוע

איפור קבוע - דניאל סנטר

איפור קבוע ~ יש האומרים כי הצורך להתאפר הוא אחד העונשים שנחתו על הנשים. הדבר נכון במיוחד כאשר צריך להתאפר מוקדם בבוקר ועוד להספיק להכין את הילדים לגן ולבית הספר. הפתרון המודרני שמספק Daniel Center – המרכז להארכות שיער, תוספות שיער ואיפור קבוע, לאורח החיים העמוס והלחוץ המאפיין את שגרת חיינו הוא האיפור הקבוע.

היתרון באיפור הקבוע הינו חיסכון בזמן ומראה אסתטי ומטופח בכל עת. מה יותר מוצלח משפתון שלא נמרח בעקבות נשיקות ואיזו אישה מצליחה לשרוד את כל יום העבודה ללא תיקונים באיפור.

אנו ב-Daniel Center משתמשים במיכשור מתקדם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה שמפחיתה את רמת הכאב ומונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים. הצבעים בהם אנו משתמשים מיוצרים מחומרים מינראליים איכותיים ועמידים ביותר. באמצעות מכשיר זה ניתן לבצע את כל סוגי האיפור הקבוע, עם זאת, הטיפולים הנפוצים ביותר הם עדיין הליפסטיק והאייליינר הקבועים.

באמצעות איפור קבוע ניתן גם לתקן גבות לאלו שהגבות שלהן אינן סימטריות או סובלות מדלילות שיער וקרחות בגבות. בפעולה אחת פשוטה מתקנים את הליקוי. טרנד נוסף שקיים הוא הוספת נקודות חן בפנים, מדונה סטייל.

ב-Daniel Center אנו מקפידים על סטריליות מקסימאלית לאורך כל הטיפול. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות מאפשר לנו להתאים בצורה מושלמת ומדוייקת את האיפור הקבוע והצבע הנכון לתווי פניך. (בין אם זה לגבות או איילינר בעיניים). אז תודיעו לנו מתי אתם מגיעים לביקור Daniel Center- המרכז להארכות שיער, תוספות שיער ואיפור קבוע.

איפור קבוע - דניאל סנטר

צוות Daniel Center ממתין לך, אז תודיעי לנו מתי את מגיעה.

איפור קבוע שפתיים

איפור קבוע שפתיים

שפתיים חושניות – זוהי המטרה של כל אישה מודרנית. השפתיים הם חלק בלתי נפרד מהמראה החושני של האישה. שפתיים חיוורות, שפתיים צרות, חוסר איזון – את כל אלה אפשר לסדר באמצעות איפור קבוע בשפתיים.

איפור קבוע אייליינר

איפור קבוע אייליינר

איפור קבוע איילינר ב-Daniel Center מתבצע במכשיר המתקדם ביותר בעולם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה המפחיתה את רמת הכאב ומונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים סביב העין.

תיקון איפור קבוע

תיקון איפור קבוע

תיקון איפור קבוע בחיפה – תיקון טעויות באיפור קבוע ונזקים בדניאל סנטר על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים עם שנים של ניסיון. הליך זה אינו פשוט ורצוי שייעשה על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים עם ניסיון רב בתחום

איפור קבוע גבות

איפור קבוע גבות

איפור קבוע בגבות משנה את מסגרת הפנים ונותן למראה הפנים מראה צעיר יותר, טבעי יותר ומדויק. איפור קבוע בגבות מתאים לנשים בכל גיל. כל מי שמעוניינת לתקן גבות לא ישרות, דלילות או מצולקות.

איפור קבוע תוחם

איפור קבוע תוחם

איפור קבוע לתיחום שפתיים מצוין גם לנשים עסוקות החייבות להראות כל הזמן מטופחות ויפות ואין להן את הזמן להתאפר על הבוקר או במשך היום

שינוי גודל גופנים
ניגודיות