החלקות שיער » Daniel Center » מרכז החלקות שיער חיפה ,צפון

החלקות

החלקות שיער - דניאל סנטר

החלקות שיער הן הטרנד החם באופנת עיצוב שיער. נשים רבות חולמות על שיער חלק מבריק וגולש. שיער חלק מאז ומתמיד נתפס כשיער נקי יותר, יפה יותר וסקסי יותר. אם תעיינו במגזינים ובסרטי הקולנוע הקלאסיים תראו ששיער חלק ממשיך לשלוט לאורך כל התקופות.

כיום בישראל נשים רבות סובלות משיער מתולתל, מקורזל ופגום, נשים אלו חולמות על מראה שיער חלק אשר יגרום להן להרגיש נינוחות יותר עם שיערן. ישנן מספרות רבות הנמצאות בכל עיר, רחוב וסמטה. מספרות אלו מפרסמות את כל סוגי החלקות השיער. לצערנו הרב אותן המספרות לא התמחו ספציפית במקצוע החלקות השיער ואין להם את הניסיון הרב שאותו רוכשים כתוצאה מעבודה רבה עם מגוון רחב של לקוחות.

Daniel Center המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע, מעמיד לרשות הלקוחות צוות אשר עבר הכשרה ארוכה ומקצועית בהחלקות שיער. מקצועיות זו באה לידי ביטוי בכך שהצוות יודע לאבחן את מצבו של השיער ולבדוק בקפדנות ומיומנות רבה איזה סוג החלקה תתאים לכל לקוחה.

הצוות שלנו מיומן בלאבחן אם שיערך עבר הבהרות באחוז גבוה או החלקת קליאופטרה וסברא. אנו ב-Daniel Center פיתחנו שיטות מקצועיות וייחודיות המאפשרות לנו לטפל ולהחליק את כל סוגי השיער למיניהם. בזכות הניסיון העשיר שרכשנו את תוכלי להיות אחת מבין הלקוחות המאושרים שביקרו אצלנו במרכז.

החלקות שיער - דניאל סנטר
החלקת CHI ENVIRO

החלקת CHI ENVIRO

טיפול החלקת שיער CHI ENVIRO מעניק באופן מיידי בסיום הטיפול ברק, מראה זוהר ושיער חלק במרקם של משי חלק

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית היא אחד הלהיטים הגדולים בענף השיער. מטרתה של החלקה צרפתית היא להזין את השיער בחומר פעיל בשם קראטין.

החלקה הודית

החלקה הודית

החלקה הודית מבית דניאל סנטר הינה החלקה חדשנית אשר הופכת שיער יבש, פגום, נפוח ומקורזל לחלק, מבריק וחזק במיוחד.

החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית היא אחד הלהיטים הגדולים בענף השיער. מטרתה של החלקה ברזילאית היא להזין את השיער בחומר פעיל בשם קראטין.

החלקה יפנית

החלקה יפנית

לאחר טיפול החלקה יפנית ב-Daniel Center תתחולל בשיערך מהפכה. לא תהיה עין שלא תראה, לא יהיה פה שלא ייפער בתימהון ובהשתאות.

החלקה אמריקאית

החלקה אמריקאית

החלקת המשי האמריקאית שלDaniel Center -המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע מאושרת על ידי משרד הבריאות לביצוע החלקות שיער.

החלקה משי

החלקת משי

החלקת משי היא אחת הנפוצות בין החלקות השיער. החומר הפעיל בהחלקת משי הוא חלבון משי אורגני טהור המוחדר אל פנים השערה ומזין אותה לעומקה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות