החלקה אמריקאית » החלקות שיער » דניאל סנטר » חיפה ,צפון

החלקה אמריקאית

החלקה אמריקאית החלקת משי - דניאל סנטר

החלקה אמריקאית של Daniel Center -המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע, מאושרת על ידי משרד הבריאות לביצוע החלקות שיער. בהחלקת משי אמריקאית של CHI אין חומרים מסוכנים כמו אמוניה או פורמלין ולכן אין צורך לחבוש מסיכה בעת ביצוע ההחלקה.
תהליך ביצוע החלקת השיער בשיטת המשי מבוססת על משי טהור המוחדר אל סיבי השיער באמצעות טכנולוגיית יונים מתקדמת שפותחה בשילוב עם נאס”א – סוכנות החלל האמריקאית. החלקת המשי פותחה בארה”ב ומעצבי השיער האמריקאים משתמשים בה כבר שנים רבות בהצלחה. החלקת המשי היא טיפול משקם ומטפח לשיער עם תוצאות חסרות תקדים. השיער הופך להיות חלק וגולש בטבעיות.

כוחו של המשי – חומרי ההזנה, ההחלקה והשיקום הכלולים במערכת החלקת המשי האמריקאית של Daniel Center מכילים כמות גבוהה מאוד של משי טהור בצורה של מולקולות קטנות במיוחד על מנת לאפשר חדירה קלה של החומרים אל תוך סיבי השיער. מולקולות המשי חודרות אל תוך קורטקס השערה ומעניקים לו חוזק, עמידות וגמישות. המולקולות ממלאות סדקים ושברים במבנה השערה כך שגם קצוות מפוצלים מתאחים. כוחו של המשי – בהחלקת משי.

משי טבעי טהור מכיל 17 מתוך 19 חומצות אמינו מהן השיער בנוי.
למשי יכולת להכיל לחות עד פי 3 ממשקלו, מה שמעניק לשיער גמישות אלסטית מופלאה ומשפר את עמידות השיער.
למשי תכונה טבעית של הענקת ברק תלת ממדי בזכות המבנה המולקולרי שלו, כמו גם יכולת להעניק הגנה מפני חום, קור, מלחים ורדיקלים חופשיים.
המבנה הייחודי של פורמולת ההחלקה והשיקום לשיער בהחלקת המשי מהונדס להעניק מקסימום תוצאות בכל אחד משלבי הטיפול, לתקן, לשפר ולשקם את השיער.

תהליך ביצוע החלקה אמריקאית צעד אחר צעד.

אבחון השיער.
השלב הראשון והחשוב ביותר הוא אבחון השיער. למערכת החלקת השיער במשי של CHI יש שלושה סוגי ערכות המותאמות לשלושה סוגי שיער מרכזיים: שיער טבעי / עמיד ובריא, שיער צבוע, שיער מובהר / שביר / עדין. ההתאמה המושלמת של הערכה לסוג השיער חיונית להצלחת הטיפול. מומלץ גם לבצע טסט לבדיקת עמידות השיער על ידי קיצוץ קווצת שיער קטנה והשרייתה בתמיסת החלקת המשי המתאימה, לפי סוג השיער.
שטיפה.
חפיפה של השיער בשמפו אינפרה של CHI, שטיפה במים פושרים וייבוש עדין במגבת, מריחת קונדישנר טיפולי אינפרה של CHI, שטיפה במים פושרים וייבוש עדין במגבת.
הכנת השיער להחלקה.
קראטין מיסט – לפזר את תרסיס הקראטין על כל השיער לכיסוי מלא של השיער מן השורש ועד הקצוות. סילק אינפיוז’ן – מריחת אזורים פגומים במיוחד בסילק אינפיוז’ן בכמות נדיבה. ייבוש השיער במייבש שיער לצורך החדרת מולקולות המשי הקיימות בתוך הקראטין מיסט והסילק אינפיוז’ן לעומק השערה.
מריחת תמיסת ההחלקה.
למרוח בנדיבות מתמיסת החלקת המשי על פני השיער מן העורף אל קדמת הראש (לא למרוח בכיוון הפוך לצמיחת השיער, לשמור מרחק של כחצי ס”מ מהקרקפת, לא לסרק את השיער בשלב זה, לא להצמיד את השיער לקרקפת). בטיפול חוזר לאחר מספר חודשים יש למרוח את התמיסה רק על גבי השורשים שצמחו ואין צורך למרוח שוב שיער שטופל בעבר.
בדיקה.
כל 5 דקות לערך יש לבצע בדיקה של התקדמות התהליך. בעזרת ספריי מים, יש להסיר מקווצת שיער קטנה את התמיסה ולבדוק את השיער. להתבונן במבנה השערה, מצבה וגמישותה. השיער אמנם עדיין לא אמור להיות חלק לחלוטין אך ניתן לעקוב אחרי תהליך ההחלקה כמו שקורה במהלך הטיפול. במידה ומתגלה שאזורים מסוימים בשיער הגיעו להחלקה מלאה לפני אזורים אחרים, יש לשטוף את האזורים שסיימו את הטיפול. ניתן במקביל לשקול להוסיף חומר פעיל על גבי השיער שתהליך ההחלקה שלו איטי יותר.
שטיפה.
יש לשטוף ביסודיות בהרבה מים פושרים, לשטוף שוב ושוב למשך דקות ארוכות כדי לוודא שלא נשאר חומר פעיל על גבי השיער.
ייבוש.
לשיער עמיד או צבוע ליבש את השיער במייבש שיער עם האצבעות עד כדי 70% בערך ולהמשיך עם מברשת גדולה. לשיער עדין ייבוש עם מייבש שיער ואצבעות בלבד.
גיהוץ במגהץ קרמי.
גיהוץ יסודי עם כיוון השיער במגהץ הקרמי מהשורש עד אורך אמצע השיער, תוך לחיצה, קרוב לשורש בהקפדה וסבלנות.
מריחת המאחד להחלקת משי של CHI.
למרוח את המאחד של החלקת המשי מן העורף כלפי מטה, על קווצות שיער מסורקות. לאחר המריחה לסרק סירוק בודד במסרק רחב שיניים, בלי להצמיד את השיער לקרקפת. להשאיר את החומר על השיער למשך 5 דקות. לשטוף ביסודיות את החומר מתוך השיער. לשטוף שוב ושוב למשך דקות ארוכות ונגב בטפיחה במגבת. למרוח קונדישנר טיפולי אינפרה של CHI למשך 5 דקות.
סיום התהליך.
למרוח על השיער כמות נדיבה של סילק אינפיוז’ן ולהשאיר.
Daniel Center – נותנת את האפשרות לרכוש את סדרת אינפרא מוצרי החלקה אמריקאית

שמפו מעשיר לחות מתאים לכל סוגי השיער – גם פגום ושבור, מנקה את השיער בעדינות, מחדיר לחות וחלבון לריכוך וחיזוק השיער.
קונדישנר טיפולי קונדישנר המזין את השיער בחלבון משי וחלבונים טבעיים נוספים לשיקום שיער יבש ופגוע ולשיפור גמישות השיער.
קרטין תרסיס עדין המכיל מולקולות משי הנושאות מטען מגנטי חיובי הננעלות בעומק השערה ומחזקות אותה. לאיחוי סדקים במבנה השערה, לחיזוק ותוספת ברק לשיער.
סילק אינפיוז’ן סרום עשיר במולקולות משי וחלבוני סויה וחיטה. מולקולות אלו ננעלות בעומק השערה מזינות את סיב השערה לכל אורכו, מגן מפני נזקי הסביבה ומוסיף ברק לשיער.
צוות Daniel Center ממתין לך, אז תודיעי לנו מתי את מגיעה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות