החלקה ברזילאית » החלקות שיער » דניאל סנטר »חיפה ,צפון

החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית - דניאל סנטר

החלקה ברזילאית היא אחד הלהיטים הגדולים בענף השיער. מטרתה של החלקה ברזילאית היא להזין את השיער בחומר פעיל בשם קראטין המשקם שיער פגום וגורם לו להיראות הרבה יותר בריא חלק ומלא חיוניות.

החלקה ברזילאית היא טכנולוגיה המחליקה שיער גלי ומתולתל, מעניקה לשיער ברק, מונעת נזקים בשיער ומשפרת את עיצוב השיער באופן מדהים. בשיטת החלקה ברזילאית, ככל שהשיער הרוס יותר, כך התוצאות טובות יותר – החומר נתפס טוב יותר בין הסדקים של השיער ההרוס, נצמד טוב יותר לשערה והתוצאה הרבה יותר ניכרת לעין.

החלקה ברזילאית מצפה את השערה הפגומה. הנוסחה מכילה מינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן הנותנים חיזוק לשיער. החלקה ברזילאית מתאימה לכל מי שמרגישה שהשיער שלה דק במיוחד או עייף ופגום מדי: מי שמבלה הרבה שעות בשמש ושיערה נראה יבש ומפוצל, מי שנוהגת לצבוע את שיערה לעיתים תכופות ובעלות שיער מתולתל שרוצות לגרום לשיערן להיראות לא רק חלק לגמרי אלא גם בעל מראה בריא ומבריק יותר.

החלקה ברזילאית מותאמת להמון סוגי שיער, למעט שיער שעבר שימוש במוצרים המכילים סודיום הידרוקסיד, קלציום הידרוסיד או מנטאל גואנדין קרבונט הידרוקסיד או שיער פגום מאוד (שרוף בצורה קיצונית) ולשיער קצר (באורך של כ-10 ס”מ).
החלקה ברזילאית מתאימה בצורה מושלמת לשיער והאקלים הישראלי מבחינת המרקם ומבנה השיער לנשים בישראל בכל הגילאים.
איך מתחזקים את השיער אחרי החלקה ברזילאית?

ב-Daniel Center אנו ממליצים להשתמש במוצרים איכותיים כגון: שמפו, מרכך ומסיכות ללא מלחים. פעם בחודש רצוי לעשות לשיער טיפול CPR שנועד לחזק את השיער ולהוסיף לו ברק וחיוניות. ב-Daniel Center צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר המתמחה במיוחד בהחלקות.

כיום, ב-Daniel Center אנו לא מבצעים טיפולי החלקה ברזילאית עקב הודעת משרד הבריאות. לחילופין, מוצעות בדניאל סנטר מגוון טיפולי החלקות שיער מתקדמות אחרות: החלקה יפנית, החלקה אמריקאית, החלקה צרפתית.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות