החלקה יפנית » Daniel Center » החלקות שיער » חיפה , צפון

החלקה יפנית

החלקה יפנית - דניאל סנטר

החלקה יפנית ~ לאחר הטיפול ב-Daniel Center תתחולל בשערך מהפכה. לא תהיה עין שלא תראה, לא יהיה פה שלא ייפער בתימהון ובהשתאות. יהיו מי שיקנאו בך על ההעזה לשנות את שיערך באמצעות החלקה שיער. העיקר בשיטת החלקה יפנית היא הארכת תוחלת חייו של השיער , שיפורו ושדרוגו:

החלקה יפנית מיישרת, מחליקה את השיער ומשביחה אותו.
החלקה יפנית מייתרת את הצורך לגשת למספרה לעתים תכופות כדי לעשות פן.
ב-Daniel Center פיתחנו שיטה ייחודית ליישור השיער ולהחלקתו. השיטה נותנת מענה מיטבי למי ששערן מסולסל, יבש ופגום. ההחלקה היפנית לא רק משיבה לו את הברק ואת הזוהר אלא גם מעניקה לו נפח מרשים יותר.

החלקה זו מתאימה כמעט לכל סוגי השיער ואינה פוגעת בשיער ואף משמרת אותו בזכות מינרלים, קולגן ומולטי ויטמינים הכלולים בנוסחה. חומרי ההחלקה חודרים במהירות לשיער בעזרת מגהץ קרמי ממוחשב בטמפרטורה אחידה לכל אורך התהליך. טיפול זה גורם לשיער לאחר החלקה יפנית להיראות בריא, רך ומבריק לעומת החלקות כימיות בהן יש תופעות לוואי שיכולות לגרום לשיער להראות פגום ויבש.

החלקה יפנית ב-Daniel Center מעמתת נשים עם המראה שעליו חלמו ומגשימה להן חלום רטוב על שיער יבש. השיער לפתע מקבל חיים חדשים וחיוניות רבה, זוהר וברק. אנו ב-Daniel Center הצלחנו להגיע לחומר הטוב ביותר החודר אל תוך השערה ומפרק את השדרה הקובעת כיצד תראה השערה, להבדיל מההחלקות רגילות שאנו מכירים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות