החלקה צרפתית » החלקות שיער »דניאל סנטר » חיפה ,צפון

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית - דניאל סנטר

החלקה צרפתית היא אחד הלהיטים הגדולים בענף השיער. מטרתה של החלקה צרפתית היא להזין את השיער בחומר פעיל בשם קראטין המשקם שיער פגום וגורם לו להיראות הרבה יותר בריא חלק ומלא חיוניות.

החלקה צרפתית היא טכנולוגיה המחליקה שיער גלי ומתולתל, מעניקה לשיער ברק, מונעת נזקים בשיער ומשפרת את עיצוב השיער באופן מדהים. בשיטת החלקה צרפתית, ככל שהשיער הרוס יותר, כך התוצאות טובות יותר – החומר נתפס טוב יותר בין הסדקים של השיער ההרוס, נצמד טוב יותר לשערה והתוצאה הרבה יותר ניכרת לעין.

החלקה צרפתית מצפה את השערה הפגומה .הנוסחה מכילה מינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן הנותנים חיזוק לשיער. החלקה צרפתית מתאימה לכל מי שמרגישה שהשיער שלה דק במיוחד או עייף ופגום מדי: מי שמבלה הרבה שעות בשמש ושיערה נראה יבש ומפוצל, מי שנוהגת לצבוע את שיערה לעיתים תכופות ולבעלות שיער מתולתל שרוצות לגרום לשיערן להיראות לא רק חלק לגמרי אלא גם בעל מראה בריא ומבריק יותר.

החלקה צרפתית מותאמת להמון סוגי שיער, למעט שיער שעבר שימוש במוצרים המכילים סודיום הידרוקסיד, קלציום הידרוסיד או מנטאל גואנדין קרבונט הידרוקסיד או שיער פגום מאוד (שרוף בצורה קיצונית) ולשיער קצר (באורך של כ-10 ס”מ).

החלקה צרפתית מתאימה בצורה מושלמת לשיער והאקלים הישראלי מבחינת המרקם ומבנה השיער לנשים בישראל בכל הגילאים.
איך מתחזקים את השיער אחרי החלקה צרפתית?

ב-Daniel Center אנו ממליצים להשתמש במוצרים איכותיים כגון: שמפו, מרכך ומסיכות ללא מלחים. פעם בחודש רצוי לעשות לשיער טיפול CPR שנועד לחזק את השיער ולהוסיף לו ברק וחיוניות.

ב-Daniel Center צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר המתמחה במיוחד בהחלקות. אצלנו במרכז נדע לאבחן את מצבו של השיער לפני ביצוע ההחלקה. מיומנות היא לדעת לאבחן את מצבו של השיער ולבדוק בקפדנות מה השיער עבר בעבר (הבהרה, החלקת סברה-קלאופטרה או שהשיער שרוף).

שינוי גודל גופנים
ניגודיות