קורס איפור קבוע גבות » permanent makeup » חיפה ,צפון

קורס איפור קבוע גבות

קורס איפור קבוע וגבות

קורס איפור קבוע גבות ~ Daniel Cener הינו המרכז הגדול ביותר בארץ בתחום האיפור הקבוע. אנו ב-Daniel Cener פיתחנו קורס במיוחד לאלו המעוניינים לרכוש מקצוע רווחי בתחום הטיפוח והיופי. קורס האיפור הקבוע הינו קורס מבוקש מאד והוא מוצע במכללות יופי רבות, כאשר במכללות אלו הקורס מועבר בקבוצות גדולות. שיטה זו של לימודים בקבוצה איננה מתאימה לכל אדם מהסיבה שאנו אנשים אינדיבידואלים וגם קצב הקליטה אצל בני אדם שונה מהאחד לשני.

קורס איפור קבוע ב-Daniel Center אינו מתבצע בקבוצות אלא באופן אישי, זאת על מנת שנוכל להעביר לתלמיד את כל הידע הנחוץ באופן אישי, ובקצב אשר מתאים לו. תחום האיפור הקבוע הפך בשנים האחרונות לתחום מאד מבוקש, אך אין לשכוח שתחום זה מאד רגיש ולכן חשוב לנו להעביר לתלמיד את כל הידע על מנת שבסיום הקורס תהיו בין המובילים בתחום זה.

במסגרת הקורס נלמד את אופן עיצוב הגבות, תיחום שפתיים, עיבוי שפתיים, תיקון פגמים שונים קו הדגשת איילינר לעיניים, נקודות חן על מבנה העור, תורת הפיגמנטים, מכשור האיפור הקבוע (הסוגים, ההבדלים ביניהם ואופן השימוש), סטריליזציה, היגיינה, אתיקה ועוד.

במסגרת לימודי הקורס התלמידים יזכו לראות את הצוות המקצועי של-Daniel Center במהלך עבודתו עם לקוחותינו. יש לציין שסיום הקורס יתבצע רק לאחר שנדע שאותו תלמיד אכן עבר את המבחנים בהצלחה והינו כשיר לעבוד בתחום זה. בסוף הקורס התלמיד יקבל תעודה מ-Daniel Center המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע.

קורס איפור קבוע בצפון

שינוי גודל גופנים
ניגודיות