קורס הארכות שיער | Daniel Center > מרכז להארכות שיער > החלקות שיער > איפור קבוע > חיפה

קורס הארכות שיער

קורס הארכות שיער - דניאל סנטר

עולם תוספות והארכות השיער הפך לאחרונה לטרנד חם מאד בעולם עיצוב השיער. נשים רבות מגיעות למכוני היופי במיוחד בכדי לצאת משם עם תוספת שיער ארוכה וגולשת. לכן חשוב מאוד שמעצבי השיער יהיו מיומנים ומוכשרים בתחום הארכות השיער.

על מנת שחווית הארכת השיער של אותה הלקוחה תסתיים בחוויה גדולה ולא באסון גדול, מיומנות ומומחיות של מעצבי השיער בא לידי ביטוי בהחלטות נכונות בנוגע לאבחון סוג השיער, מצבו והתאמת תוספת וחיבור מדויקת לה באופן אישי. יש לציין כי בישראל ישנם הרבה סוגים שונים של שיער: מתולתל, גלי, חלק, דליל, נפוח ופגום.

אנו בדניאל סנטר פיתחנו קורס להארכות שיער, הקורס בעל סטנדרטים גבוהים מאד, אצלנו תקבלו ידע נרחב ועמוק על עולם הארכות השיער. במסגרת הקורס נלמד אתכם שיטות וטכניקות שונות ומגוונות. בין הנושאים הנלמדים בקורס:

שימור על בריאות השיער של הלקוחה,
התאמה אישית של התוספת לכל סוגי השיער,
בחירת תוספות שיער איכותיות (לא מעורבות עם שיער סינטטי או שהשיער עבר עיבוד עמוק)
שיטת עבודה עם שיער דליל, נפוח ופגום.
ידע עמוק על כל סוגי החיבורים הקיימים היום בשוק (חרוזים מפח, חרוזים מסיליקון, קרטין, דבקים, קליפסים, פולימר אולטרא סוניק.
לימוד על מיכשורי העבודה הקיימים היום בשוק העולמי.
כמו כן כיצד מפרקים את התוספת לאחר מספר חודשים, חידוש השיער, ותיקון החיבורים.
אנו נדאג כי בסוף הקורס תהיו מיומנים בתחום הארכות שיער על מנת שתוכלו להשתלב בעבודה במכונים השונים. בנוסף לכך תינתן ערכה מקצועית ותעודה של Daniel Center- המרכז להארכות שיער תוספות שיער ואיפור קבוע.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות