קורס החלקות שיער | Daniel Center > מרכז להארכות שיער > החלקות שיער > איפור קבוע > חיפה

קורס החלקות שיער

קורס החלקות שיער - דניאל סנטר

החלקות שיער הן הטרנד החם באופנת עיצוב השיער בישראל. נשים רבות חולמות על שיער חלק, מבריק וגולש. ישנם כיום נשים רבות בישראל אשר סובלות משיער מתולתל, מקורזל ופגום. נשים אלו חולמות בכל זאת על שיער חלק.

אנו ב-Daniel Center המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע פיתחנו קורס להחלקות שיער. קורס זה הינו מקצועי בעל סטנדרטים גבוהים. את הקורס אנו מעבירים לתלמיד בצורה אישית ולא בשיטה של לימודים בקבוצות גדולות, וזאת על מנת שנוכל לתת לאותו תלמיד את הידע המקצועי הדרוש לו בתחום החלקות השיער.

חשוב לדעת שמעצב שיער אשר מעוניין לעבוד בתחום החלקות השיער חייב לעבור הכשרה מקצועית בתחום. החומרים שבהם מבצעים החלקת השיער הינם חומרים כימיים, לכן חשוב מאד לדעת ולהכיר את המרכיבים שלהם לעומק על מנת שחווית השיער של אותוה לקוחה תהיה מוצלחת ולא אסון אחד גדול.

אנו בדניאל סנטר נעביר לתלמידים ידע רחב על החומרים שמשמשים את החלקות השיער אשר נמצאים כיום בשוק. אצלנו בקורס תלמדו להתאים לכל סוג שיער את החומר המתאים לו ספציפית (שיער פגום, מקורזל, מתולתל או נפוח). אנו נדאג להעביר לכם ידע מקצועי על מנת שתהפכו למיומנים בתחום החלקות השיער, מיומנות זו תבוא לידי ביטוי בכך שבסוף הקורס תדעו לאבחן את השיער (האם השיער עבר הבהרות באחוז גבוה? או החלקות שונות למיניהם, או השיער פגום יבש וכו’) לפני השימוש בחומר. בקורס החלקות השיער בדניאל סנטר אנו שמים דגש על מבנה השיער, טכניקות עבודה שונות, חידוש החלקות ועוד.

לאחר סיום הקורס התלמיד יקבל תעודה של Daniel Center-המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות