תוספות לשיער » Daniel Center » מרכז להארכות שיער » חיפה / צפון

תוספות לשיער

תוספות לשיער, הארכות שיער בכל השיטות - דניאל סנטר

תוספות לשיער ~ ב-Daniel Center מקובל לבצע הארכות (תוספות) שיער במספר שיטות:

הלחמת שיער בקרטין או פולימר
בתהליך זה מתבצעת הלחמה חמה או קרה באמצעות מכשיר מיוחד ומתקדם המייצר חיבור קרטין או פולימר חזק ועמיד במיוחד, כך שהתוספות אינן נושרות במגע עם מים חמים או במהלך שימוש במייבש שיער.

הארכות שיער בחרוזים
בתהליך זה חיבור תוספות שיער נעשה באמצעות גלילי סיליקון שקופים וזעירים המהודקים לקווצות השיער בעזרת מלחם. ניתן לבצע גם חיבור חרוזים מנחושת אשר מהודקים באמצעות פלאייר. *הארכת שיער בשיטת החרוזים אינה מתאימה לכל סוג שיער.

תוספות שיער בקליפסים
בתהליך זה מתבצעת הרכבה של תוספת השיער באמצעות קליפסים תוך כדי התאמה בין צבע שיער הלקוחה לבין סוג שיער הלקוחה. את תוספת הקליפסים ניתן להוריד ולהרכיב בכל עת שרוצים.

(HC (hair cover
שיטה נוספת ויחודית שתמצאו אצלנו ב-Daniel Center מיועדת לנשים הסובלות מקרחות בשיער שאינן מעוניינות בהלחמה או בפאה, פרטים במקום.

יתרונות תוספות השיער של Daniel Center: ידידותיים לשיער ולקרקפת ומשתלבים בצורה מושלמת מראה ומגע מושלם וטבעי לגמרי ניתן לעשות הכול ללא שום מגבלה ממש כאילו זה השיער הטבעי שלך מכיוון שהשיער לא עבר מעולם שום טיפול כימי הוא עמיד לאורך זמן ניצן לעצבו בהתאמה אישית מלאה בכל סגנון ובכל צבע אינו פוגע בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירו בקלות מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

אז למה בעצם בוחרים לעשות תוספות שיער ב-Daniel Center? רבות מן הנשים שמגיעות אלינו מגיעות עם תסכול בנוגע למצב שיערן, כמו כן לנשים אלו חסר את הידע בנוגע להארכות שיער. אנו ב-Daniel Center- המרכז להארכות שיער, החלקות שיער ואיפור קבוע יודעים להתאים לשיערך את סוג התוספת ואורכה כך שתתאים במדויק בהתאם לכל לקוחה. אנו דואגים לספק ייעוץ מקצועי ללקוחותינו הנותן את היכולת והידע לשמר את התוספת כך שתמשיך להראות טבעית, מלאה ושופעת. כל לקוחה אשר מגיעה ל-Daniel Center זוכה להדרכה מפורטת כיצד לשמר ולטפח את התוספת, בהדרכה זו הלקוחה תדע כיצד לחפוף ולסרק את התוספת ובאיזה תכשירים מומלץ להשתמש (על התכשירים להיות ללא מלחים), כל זאת על מנת בכדי שהלקוחה תוכל להנות ממראה שיער טבעי נעים ולאורך זמן.

יש לציין כי תוספות השיער ב-Daniel Center מגיעות ממספר מדינות שונות בעולם כאשר העיקריות ביניהם הן: סין, הודו ,ואירופה (רוסיה). סוגי השיער ב-Daniel Center הינם שיער חלק, שיער גלי ושיער מתולתל. השיער הינו 100% טבעי ומגיע בשלל צבעים טבעיים. השיער שמגיע אלינו עובר בדיקה קפדנית שאכן הוא איכותי ועמיד באקלים הישראלי (חום, שמש, לחות ומים מלוחים). השיער שלנו לא עבר צבע, הבהרה או עיבוד מלאכותי. אורך השיער אצלנו קיים באורכים שונים ונע מ-40 ס”מ עד למטר אורך. החיבור בין התוספת לשיער הוא אלמנט משמעותי. חשוב שהחיבור יהיה קטן, דק, חזק ונעים לקרקפת. החיבורים שלנו מקרטין סינטטי מרוכז מאד או מחיבור פולימר. שני חיבורים אלו הינם ידידותיים, לא נופלים בזמן חפיפה, הברשה או חום הפן. תוספת שיער הינה חוויה לכל אישה, הצוות שלנו ממתין להיות שותף בחוויה זו שלכן.

צוות Daniel Center ממתין לך, אז תודיעי לנו מתי את מגיעה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות